Інтерфакс-Україна
18:21 06.12.2023

У ГУР Міноборони України підтвердили смерть Киви

1 хв читати
У ГУР Міноборони України підтвердили смерть Киви

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов підтвердив смерть колаборанта, колишнього українського нардепа України Іллі Киви.

"Так, можемо підтвердити, що Кива - все. І така доля спіткає інших зрадників України, а також пособників путінського режиму", - сказав Юсов в ефірі телемарафону.

Раніше агентству "Інтерфакс-Україна" в середу джерело в правоохоронних органах повідомило, що ліквідація колаборанта, колишнього народного депутата України Іллі Киви є спецоперацією Служби безпеки України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Італія обговорює новий пакет військової допомоги Україні та готова до повоєнної місії - начальник штабу оборони

"Фурси" на Київщині та "Місто дій" на Львівщині поповнили реєстр індустріальних парків

Ожеледиця та хуртовина можуть ускладнити рух транспорту та роботу підприємств у понеділок

Рух електротранспорту в Києві повністю відновлено - КМДА

Глава МАГАТЕ повідомив про місцеве перемир’я для ремонту ЛЕП біля ЗАЕС

Початок останнього тижня в 2025 році буде сніжним, але не надто холодним, на дорогах ожеледиця

Опалення повернеться в усі будинки Києва до кінця дня - віцепрем'єр

Друга петиція про перейменування вулиці в Києві на честь Парубія не набрала необхідних голосів

У Києві відновлюють електропостачання, у Київській області – 19 тис., у Чернігівській – 20 тис. домогосподарств без світла – Міненерго

Пасажиропотік через кордон у тиждень Різдва підскочив ще на 21,9%, на кордоні досі черги – Держприкордонслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА