22:07 12.07.2023

Необхідно забезпечити Україну довгостроковою фінансовою та військовою допомогою для її перемоги - Яценюк

1 хв читати
Необхідно забезпечити Україну довгостроковою фінансовою та військовою допомогою для її перемоги - Яценюк

Необхідно забезпечити Україну довгостроковою фінансовою і військовою допомогою для її перемоги над російською агресією, заявив голова Київського Безпекового Форуму, прем'єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк.

"Наразі йдеться про довгострокову фінансову і військову допомогу Україні, щоб перемогти в цій війні", - сказав він під час онлайн-дискусії Київського Безпекового Форуму за підсумками саміту НАТО у Вільнюсі.

За його словами, Україна може отримати набагато більше на наступному щорічному саміті.

"А поки цього не станеться, необхідно забезпечити як українську державу, так і українське військо усім, щоб відбити російську агресію, звільнити українські території та прокласти шлях до довготривалого миру в Європі", - зазначив він.

За словами Яценюка, "гарантії безпеки - це лише 5-та стаття Вашингтонського договору. Все інше - це гарантії безпеки допомоги".

За його словами, на саміті Північноатлантичного альянсу НАТО у Вільнюсі отримано "конкретні та практичні результати". Зокрема, йдеться про рішення країн-членів зняти необхідність ПДЧ для України та надати Україні однокрокову формулу для отримання членства в Альянсі.

Яценюк переконаний, що для результату на наступному саміті НАТО у Вашингтоні Україна має перемогти, а тому гарантії безпекової допомоги для України важливі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Стефанчук Європарламенту: Єдиний шлях зупинити РФ - підтримувати Україну

Фіцо погрожує припинити транзит газу до України

Доповідач ЄП по Україні Галер під час виступу у Європарламенті закликав припинити тиск на Порошенка

Кос: напередодні потенційних дискусій щодо миру ЄС повинен допомогти Україні набути позиції сили

Конференція президентів Європарламенту закликала до збільшення та пришвидшення підтримки України - заява

Трюдо обіцяє за необхідності жорстку відповідь Канади на нові мита США

Війна в Україні буде головною темою Мюнхенській конференції, вважає Рубіо

Макрон закликав Трампа сконцентруватися на пріоритетних проблемах і вирішити ситуацію в Україні замість торгової війни з ЄС

Орбан звинуватив ЄС у "знищенні Європи" через фінансування "безнадійної" війни в Україні

Порошенко заявив про нелегітимність Путіна і необхідність демократичних виборів в РФ в контексті перемовин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА