Інтерфакс-Україна
12:55 11.05.2023

Я думаю, ми не втратимо двопартійну підтримку в США - Зеленський

2 хв читати
Я думаю, ми не втратимо двопартійну підтримку в США - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вірить у збереження двопартійної підтримки США незалежно від президентських виборів у цій країні.

"Пам'ятаєте, казали, що від виборів у Конгрес буде залежати те, яка буде підтримка України. Ми бачимо, що щоб там не було, які б виклики не були, які б не були внутрішні виклики в Америці, ми не втратили підтримку Конгресу Сполучених Штатів. Так, ми побачимо - ще будуть рішення важливі восени. І мені здається, що Америка підтримує Україну, і ми відчуваємо двопартійну підтримку", - сказав президент в інтерв'ю кореспондентові BBC для Eurovision News, оприлюдненому в четвер.

Зеленський також зазначив, що "є велика підтримка самих людей, звичайних американців - підтримка українців. Це не можна втрачати. І це найважливіше. Завжди будь-які вибори і внутрішні процеси мають вплив на будь-яку державу. Особливо, якщо мова йде про вибори у США. Але по-перше, я думаю, що ми не втратимо двопартійну підтримку. Друге - це те, що вибори в Сполучених Штатах через рік. Хто знає, де ми будемо".

Він визнав, що у світі "є деякі моменти втоми, але втома не через Україну. Я хочу бути зрозумілим. Втома - через російську агресію".

"Втома через те, що вони нас бомблять. Авжеж, є люди, які втомлюються. Але це не більшість людей. А завдяки більшості ми перемагаємо. Не можна втомлюватись, бо просто може бути третя світова війна", - сказав Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА