Інтерфакс-Україна
12:54 24.02.2023

Президент Єврокомісії: Початок переговорів про вступ до ЄС залежить безпосередньо від України

1 хв читати
Президент Єврокомісії: Початок переговорів про вступ до ЄС залежить безпосередньо від України

Президент Європейської Комісії Урсула фон дер Ляєн знову наголошує, що час початку переговорів про вступ України до Європейського Союзу залежить від реалізації необхідних для цього реформ.

"Процес вступу - це процес, який оцінюється за заслугами й залежить від країни-кандидата. І дивовижно бачити прагнення України йти через цей процес із неймовірною швидкістю. Їм (українцям) потрібно зробити ще багато, і вражає, як вони, б'ючись у війні, досягають результатів", - сказала вона у п'ятницю в Таллінні на пресконференції, відповідаючи на запитання журналістів.

За її словами, такі результати також свідчать про "функціонування адміністрації та надзвичайно високий рівень цифровізації державної адміністрації, що дуже вражає". "Тому це, звісно, в руках українців, як вони реформуються, як вони покращують статус своєї країни, і ми в Європейській Комісії їх підтримуємо. Вражає сильне бажання України приєднається до ЄС, бажання ретельно реформувати свою країну, і все це в той час, коли вони борються з агресором. Це в їхніх руках. Щодо процесу, то навесні в нас буде усна презентація державам-членам досягнутого прогресу, але важливішою є доповідь восени, в якій будуть усі країни-кандидати та їхній прогрес за рік", - пояснила фон дер Ляєн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА