Інтерфакс-Україна
12:09 11.08.2022

Уряд напрацював необхідні акти для максимального виконання Угоди про асоціацію з ЄС - Стефанішина

1 хв читати
Уряд напрацював необхідні акти для максимального виконання Угоди про асоціацію з ЄС - Стефанішина

Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина заявляє, що уряд завершив роботу над формуванням пакета нормативно-правових актів, необхідних для виконання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

"Залишились лише ті нормативні документи ЄС, які або втратили актуальність, або потребують часу для проведення технічних розрахунків. Загалом Україна ще має імплементувати 107 регламентів та директив ЄС у рамках Угоди про асоціацію", – наводить слова Стефанішиної пресслужба віцепрем'єра.

За її словами, більшість законопроєктів для імплементації угоди вже перебувають на розгляді в парламенті, а решта законопроєктів уже напрацьована урядом.

Також, за її словами, окрема увага уряду зосереджена на виконанні семи рекомендацій Єврокомісії, за результатами яких буде сформовано подальші кроки щодо членства в ЄС.

"До кінця року Україна очікує від Єврокомісії оцінку другої частини опитувальника, що стосується всіх сфер наближення законодавства, за якими в подальшому вестимуть перемовини щодо членства в ЄС. Тому виконання актуальних євроінтеграційних зобов'язань у максимальному обсязі сприятиме тому, аби наприкінці року оцінка готовності Україна до початку перемовин та наша відповідність праву ЄС була абсолютно іншою", – сказала Стефанішина.

Серед іншого, за її словами, на сьогодні триває функціональний аналіз роботи міністерств, необхідний для подальшого посилення потенціалу уряду з метою проведення євроінтеграційних реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Канади запросив Зеленського на саміт G7 - ЗМІ

Вихід США із Міжнародного центру із розслідування злочинів агресії Росії проти України не вплине на притягнення воєнних злочинців до відповідальності - Мережко

Каллас: в ЄС є широка підтримка ініціативи військової підтримки України на EURO40 млрд

Вихід США із Міжнародного центру з розслідування злочинів агресії проти України свідчить про додаткові перемовини з РФ - Климпуш-Цинцадзе

Британія з союзниками розглядає можливість відправки до 30 тис миротворців в Україну - ЗМІ

Волц про окуповані території України: Ми повинні запитати себе, чи це в наших національних інтересах

Прем'єр-міністр Індії: Нинішня ситуація надає можливість для змістовних і продуктивних переговорів між Україною і Росією

Стармер оприлюднив плани введення в Україну західних миротворців чисельністю понад 10 тис військовослужбовців – ЗМІ

Білий дім припинив фінансування "Радіо Свобода"

Нав'язувати Україні відмову від євроатлантичного курсу ніхто не має права - Чернєв

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА