Інтерфакс-Україна
14:11 14.01.2022

Україна та Азербайджан підписали 6 двосторонніх документів

2 хв читати
Україна та Азербайджан підписали 6 двосторонніх документів

Між президентами, главами міністерств України та Азербайджану, державними нафтовими компаніями в рамках офіційного візиту глави Азербайджанської Республіки в Україну підписано шість двосторонніх документів.

Як повідомляє кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", Володимир Зеленський та Ільхам Алієв підписали спільну Декларацію президента України та президента Азербайджану.

Між Кабінетом Міністрів України та урядом Азербайджанської Республіки підписано угоду щодо співпраці у сфері безпечності харчових продуктів. Відповідний документ підписали голови спільної комісії двох країн з питань економічного співробітництва, віцепрем'єр – міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та міністр енергетики Азербайджану Парвіз Шахбазов.

Між міністерствами економіки України та Азербайджану підписано Меморандум про взаєморозуміння з питань екстреної взаємодії у двосторонній торгівлі.

Документ підписали віцепрем'єр – міністр з реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук та міністр економіки Азербайджану Мікаїл Джаббаров.

Меморандум про взаєморозуміння між міністерствами щодо співпраці в аграрній сфері підписали міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко та міністр економіки Азербайджанської Республіки Мікаїл Джаббаров.

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю у сфері енергетики підписано між акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" в особі голови правління компанії Юрія Вітренка та державною нафтовою компанією Азербайджану (SOCAR) в особі міністра економіки Азербайджанської Республіки Мікаїла Джаббарова.

Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю щодо співробітництва у сфері земельних відносин, управління землями державної власності та державного земельного кадастру підписано між Державною службою України з геодезії, картографії та кадастру і міністерством економіки Азербайджану. Документ підписали виконувач обов'язків Державної служби України з геодезії Сергій Завадський та міністр економіки Азербайджанської Республіки Мікаїл Джаббаров.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фракція "Слуга народу" у понеділок розгляне кадрові питання, заслухає кандидатів на посади міністрів - Палійчук

Порошенко закликав дати правову оцінку діяльності підпільних "шкіл руского міра"

Більшість українців вважають, що Європа серйозно допомагає Україні, і не довіряють США – опитування

Глави МЗС України та Чехії домовилися "перегорнути сторінку нещодавніх обмінів заявами" та посилити політичний діалог на рівні міністерств

Фон дер Ляєн про мету засідання Коаліції охочих у Парижі: надати Україні надійні гарантії безпеки

Кадрові ротації мають дати імпульс позитивним змінам у сфері безпеки та оборони - Чернєв

Зеленський обговорив з Макроном постачання ракет для ППО та дипломатичні кроки

Заява лідерів ЄС та Великої Британії: Безпека в Арктиці має бути досягнута союзниками по НАТО із дотриманням принципів Статуту ООН

Кадрові ротації Рада розгляне на наступному пленарному тижні - Железняк

Представниця президента не прийшла на суд по санкціях проти Порошенка, політик заявив про затягування процесу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА