Інтерфакс-Україна
08:44 25.10.2019

"Євросолідарність" пропонує Верховній Раді і керівництву України порушити питання про надання Україні ПДЧ в НАТО на грудневому саміті альянсу

1 хв читати
"Євросолідарність" пропонує Верховній Раді і керівництву України порушити питання про надання Україні ПДЧ в НАТО на грудневому саміті альянсу

Партія "Європейська солідарність" пропонує парламенту і керівництву України звернутися до учасників саміту НАТО про надання Україні плану дій щодо членства в НАТО, заявляє лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України, народний депутат Петро Порошенко.

"Наша команда підготувала проект заяви Верховної Ради. Пропонуємо уповноважити голову Верховної Ради разом з президентом і прем'єр-міністром поставити підписи під відповідним зверненням до грудневого саміту НАТО. Воно повинно продемонструвати консолідовану позицію законодавчої і виконавчої влади в питанні євроатлантичної інтеграції", - сказав Порошенко в відеозверненні на своїй сторінці в Фейсбук у п'ятницю.

Як зазначив п'ятий президент, поставити на порядок денний питання про План дій членства в НАТО – насамперед, обов'язок українського президента, а парламент нового скликання має можливість продемонструвати політичну волю щодо вступу України в Альянс.

"Закликаю колег у Верховній Раді, - і хто у владі, і хто в опозиції, - підтримати нашу пропозицію наступного тижня", - сказав Порошенко.

За словами Порошенка, "стійкий мир і надійна безпека можливі лише, за умов членства України в НАТО".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

Переговори між США та Україною в неділю були зосереджені на питанні нових фактичних кордонів – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА