Інтерфакс-Україна
17:36 18.06.2019

Конгрес США затвердив пакет допомоги з безпеки Україні на 2019 р. за лінією Пентагону обсягом $250 млн

1 хв читати
Конгрес США затвердив пакет допомоги з безпеки Україні на 2019 р. за лінією Пентагону обсягом $250 млн

Конгрес США затвердив увесь пакет допомоги з безпеки на суму $250 млн, який має бути наданий Україні у 2019 році за лінією Пентагону на цілі посилення національної безпеки та оборони, повідомляє українське посольство у Вашингтоні.

"Отже, у Вашингтоні визнали, що Україна продовжує рух шляхом реформ, демонстрацією чого, зокрема, стало неухильне виконання положень ухваленого минулого року закону про національну безпеку", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому у вівторок на сторінці посольства України в США в соцмережі Facebook.

В інформації зазначається, що відповідні структури Міністерства оборони США вже розпочали процедури укладання контрактів на постачання обладнання та надання послуг для оборонного сектора України за рахунок коштів бюджету 2019 року.

"Нинішній пакет допомоги з безпеки передбачає надання нашій державі і нелетальних, і летальних видів оборонного озброєння, з окремим акцентом на підтримку Військово-морських сил Збройних сил України", - зазначили в посольстві й подякували американським партнерам за потужну підтримку в боротьбі з російською агресією.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА