Інтерфакс-Україна
14:51 29.05.2019

Президент вніс до ВР законопроект про процедуру імпічменту

1 хв читати
Президент вніс до ВР законопроект про процедуру імпічменту

Президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про особливості процедури усунення президента від влади, повідомив представник президента в парламенті Руслан Стефанчук.

"Ми передали до Верховної Ради законопроект про особливості процедури усунення президента від влади", - повідомив він на брифінгу в Києві в середу.

Стефанчук зазначив, що такого законопроекту у ВР немає.

"Це цілісний законопроект про процедуру імпічменту", - пояснив він.

Представник президента у ВР також повідомив, що разом із законопроектом про імпічмент президента вкотре до Верховної Ради направлено звернення глави держави, щоб Верховна Рада не забула, що у неї лежить законопроект №7203, яким скасовується депутатська недоторканність.

"Було б чесно, щоб з'явилися в законодавстві і процедура імпічменту президента, і норма про скасування депутатської недоторканності" - сказав Стефанчук.

Він наголосив, що наразі м'яч перебуває на полі Верховної Ради. "Я дуже сподіваюся, що ця співпраця буде конструктивною", - додав представник президента у ВР.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

Стармер застерігає Росію від "ігор" щодо припинення вогню та мирних переговорів в Україні

Нардеп Федина в Раді закликала припинити знущання з бойового офіцера Лапіна, якого утримують у СІЗО

КМІС: 77% українців негативно ставляться до проведення виборів під час тимчасового перемир’я

КМІС: Рівень довіри до Зеленського станом на другу половину березня становить 69%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА