Інтерфакс-Україна
10:57 25.04.2019

Радбез ООН збереться о 22.00 на засідання у зв'язку з рішенням РФ про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

1 хв читати
Радбез ООН збереться о 22.00 на засідання у зв'язку з рішенням РФ про видачу російських паспортів жителям ОРДЛО

Засідання Ради Безпеки ООН у зв'язку з рішенням президента Росії Володимира Путіна щодо спрощеного надання російського громадянства українцям в окремих районах Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) відбудеться в четвер о 22:00 за київським часом.

"Термінове засідання Ради безпеки ООН у зв'язку з рішенням Кремля про видачу російських паспортів на Донбасі відбудеться 25 квітня о 22:00 за київським часом (15:00 за Нью-Йорком)", - повідомив спікер постійного представництва України при ООН Олег Ніколенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він поінформував, що засідання скликається на вимогу української сторони й відбуватиметься у відкритому форматі.

"Німеччина як голова Ради безпеки та інші партнери України відгукнулися оперативно", - додав О.Ніколенко.

Президент РФ Володимир Путін підписав указ "Про визначення в гуманітарних цілях категорій осіб, які мають право звернутися з заявами про прийняття до громадянства РФ у спрощеному порядку".

Згідно з документом таке право отримують особи, які постійно проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА