Інтерфакс-Україна
10:38 24.05.2018

Рада не встигне у четвер ухвалити в цілому законопроект про Антикорупційний суд, - Гончаренко

1 хв читати
Рада не встигне у четвер ухвалити в цілому законопроект про Антикорупційний суд, - Гончаренко

Верховна Рада не встигне в четвер розглянути всі поправки до другого читання законопроекту про Вищий антикорупційний суд і затвердити документ у цілому, вважають у парламентській фракції "Блок Петра Порошенка".

"Фізично неможливо сьогодні (завершити розгляд - ІФ). Тому що те, скільки разів ви редагували, що є, не дає змоги дійти до кінцевого розгляду цього питання", - сказав заступник глави фракції Олексій Гончаренко журналістам у четвер в кулуарах парламенту.

Він додав, що протягом пленарних засідань у четвер парламентарії встигнуть розглянути лише частину поправок.

Народний депутат також висловив сподівання, що профільний комітет з питань правової політики і правосуддя прийме рішення щодо окремих положень документа, які раніше не були узгоджені.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПАРЄ визнала іноземне втручання РФ загрозою демократії

США на Радбезі ООН: закликаємо РФ пам'ятати, що такі удари, як по Кривому Рогу, і страти полонених можуть завдати шкоди мирним зусиллям

Зеленський і прем’єр Бельгії обговорили спільне виробництво й інвестиції

Фон дер Ляєн запросила Китай активізувати зусилля для встановлення миру в Україні

Трамп анонсував зустріч на найвищому рівні з Іраном щодо його ядерної програми – ЗМІ

Маск особисто просив Трампа переглянути питання введення нових мит - ЗМІ

ЄС запровадить заходи у відповідь на мита США 15 квітня і 15 травня - єврокомісар з торгівлі

Трамп не розглядає можливість відкласти введення мит на 90 днів - Білий дім

Канада вирішила через СОТ домагатися скасування американських мит на автомобілі

ЄС хоче припинення вогню в Україні, водночас продовжить її озброювати - представник Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА