Інтерфакс-Україна
07:41 02.05.2018

Палата громад британського парламенту прийняла законодавчу поправку проти порушників прав людини, аналогічну "акту Магнітського"

2 хв читати
Палата громад британського парламенту прийняла законодавчу поправку проти порушників прав людини, аналогічну "акту Магнітського"

Палата громад парламенту Великої Британії у вівторок прийняла поправку до законопроекту про санкції, яка аналогічна "акту Магнітського" і спрямована проти порушників прав людини, повідомляють британські ЗМІ.

Дана поправка, зокрема, має на увазі розкриття до 2020 року інформації про тих осіб, які тримають активи під юрисдикцією заморських територій Великої Британії, таких як Британські Віргінські або Кайманові острови.

ЗМІ відзначають, що законопроект разом з поправкою тепер мають розглянути в палаті лордів.

У свою чергу глава МЗС Великої Британії Борис Джонсон привітав останні дії британського парламенту.

"Сьогодні важливий момент в парламенті, оскільки поправку "Магнітського", спрямовану проти серйозних порушників прав людини, додано до закону про санкції. Це дозволить Сполученому Королівству діяти проти тих, хто несе відповідальність за серйозні правопорушення в усьому світі", - написав Б.Джонсон в Твіттері".

У 2016 році конгрес США одноголосно прийняв законопроект, який передбачає розширення дії "закону Магнітського" на всі країни світу, а не тільки на Росію. Закон дає повноваження президенту США оновлювати список іноземних громадян, які, на його думку, винні в корупції і порушенні прав людини.

Аналогічні правові акти також прийняли Канада, Естонія, Литва.

У жовтні 2017 року президент РФ Володимир Путін заявив, що в основі так званого "акта Магнітського", що передбачає пакет антиросійських санкцій, лежать політичні ігри.

"Це все дуже неконструктивні політичні ігри навколо речей, які насправді в основі своїй не є такими, з якими потрібно працювати так само, які потрібно так роздувати", - сказав В.Путін на засіданні Міжнародного дискусійного клубу "Валдай", коментуючи приєднання Канади до акту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА