Інтерфакс-Україна
12:07 18.01.2018

Парубій доручив робгрупі розробити законопроект про ВЕЗ у Криму

1 хв читати
Парубій доручив робгрупі розробити законопроект про ВЕЗ у Криму

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій доручив робочій групі розробити законопроект про вільну економічну зону в окупованому Криму.

"Паралельно я даю доручення робочій групі і Кабміну розробити законопроект і положення про вільну економічну зону. Це моє окреме доручення комітету", - сказав А.Парубій на засіданні в четвер одразу після голосування за закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях в Донецькій і Луганській областях", згідно з яким Рада визнала РФ державою-агресором.

Раніше, на засіданні в середу, 17 січня, народний депутат фракції БПП Віктор Пинзеник зазначив, що в тексті законопроекту щодо Донбасу до другого читання запропоновано визнати таким, що втратив дію закон "Про створення вільної економічної зони "Крим" і про особливості економічної діяльності на тимчасово окупованій території України", однак цей закон є правовою підставою для встановлення прикордонного та митного контролю на адміністративному кордоні з Кримом. "Яким чином буде здійснюватися контроль за переміщенням товарів і фізичних осіб, якщо правові підстави для такого контролю зникнуть?", - зазначив він, додавши, що цей закон також встановлює особливості виплати пенсій.

В.Пинзеник закликав народних депутатів не скасовувати закон, а внести до нього необхідні правки. А.Парубій, в свою чергу, запропонував депутатам обговорити це питання на засіданні профільного комітету.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА