Інтерфакс-Україна
07:32 26.10.2017

Трамп привітав Сі Цзіньпіна з переобранням на пост генсека ЦК компартії Китаю

2 хв читати

Президент США Дональд Трамп під час телефонної бесіди з генсеком ЦК КПК головою КНР Сі Цзіньпіном привітав китайського колегу з переобранням за підсумками 19-го з'їзду КПК, який закрився напередодні, на вищу керівну партійну посаду.

"Поговорив з президентом Китаю Сі, щоб привітати його з обранням на високу посаду. Ми також обговорили Північну Корею і торгівлю, - дві важливі теми!", - написав Трамп у своєму твіттері.

МЗС КНР в повідомленні про телефонну розмову, яка відбулася, зазначив, що американський президент заявив, що уважно стежив за новинами, що стосуються "важливих напрямків політики, проголошених головою Сі Цзіньпіном на з'їзді".

"Народ США вітає мій майбутній державний візит до Китаю, а я чекаю на зустріч з головою Сі в Пекіні, щоб обмінятися думками з питань американо-китайського співробітництва та міжнародних і регіональних проблем, що становлять взаємний інтерес", - цитує МЗС Китаю заяву Трампа.

Сі Цзіньпін, як йдеться в повідомленні зовнішньополітичного відомства, подякував Трампа за привітання, а також підкреслив, що "Китай надає великого значення китайсько-американським відносинам і готовий до їх тривалого і здорового розвитку на основі взаємної поваги і взаємної вигоди". Він висловив надію на те, що майбутній візит Трампа в Пекін буде сприяти цьому.

Трамп відвідає Китай у першій половині листопада поточного року в ході свого азіатського турне. В інтерв'ю телеканалу Fox News Трамп назвав Сі Цзіньпіна "впливовою" і "дуже хорошою" людиною, з якою у нього склалися "дуже хороші стосунки".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА