Інтерфакс-Україна
15:17 03.07.2017

Україна може ініціювати спрощення візового режиму з Великобританією

1 хв читати
Україна може ініціювати спрощення візового режиму з Великобританією

Посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф висловила думку, що український уряд міг би більше робити для спрощення візового режиму з Великобританією.

"У нас є аналогічні візові режими з низкою країн світу. І якщо вам не подобається (британський візовий режим для України в його нинішньому вигляді - ІФ), вашому уряду треба більше лобіювати (ідею пом'якшення візового режиму - ІФ) моєму уряду", - сказала Джудіт Гоф під час круглого столу "Аудит зовнішньої політики: Україна-Великобританія" у понеділок у Києві.

Посол додала, що спочатку необхідно узгодити очікування України від візового режиму, після чого можна буде обговорювати деталі з британською владою.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА