Інтерфакс-Україна
15:29 27.03.2017

Посол України висловив протест стосовно візиту киргизьких депутатів до окупованого Криму

1 хв читати
Посол України висловив протест стосовно візиту киргизьких депутатів до окупованого Криму

Посол України в Киргизстані Микола Дорошенко висловив протест Міністерству закордонних справ Киргизької Республіки у зв'язку з поїздкою деяких депутатів до окупованого Росією Криму.

"Сьогодні висловив дипломатичний протест МЗС Киргизької Республіки у зв'язку із неузгодженою з Україною поїздкою до Криму депутата Жогорку Кенеша, представника Соціал-демократичної партії Киргизстану М. А. Аманкулова. Закликав поважати суверенітет і територіальну цілісність України, роз'яснив, що #КримЦеУкраїна і що існують правила в'їзду/виїзду на/з окуповану територію Автономної Республіки Крим, наголосив, що порушників буде притягнуто до кримінальної/адміністративної відповідальності відповідно до законодавства України", - написав посол на своїй сторінці у соцмережі Facebook у понеділок.

М. Дорошенко також висловив сподівання, що киргизька влада почує та вживе необхідних заходів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА