Інтерфакс-Україна
13:14 21.11.2016

Кожен четвертий опитаний українець очікує погіршення відносин із США після перемоги Трампа

1 хв читати
Кожен четвертий опитаний українець очікує погіршення відносин із США після перемоги Трампа

Відносна більшість (42%) не очікує змін у відносинах України і США після перемоги на виборах президента Сполучених Штатів Америки кандидата від Республіканської партії Дональда Трампа, свідчать результати опитування соціологічної групи "Рейтинг".

В оприлюдненому в понеділок прес-релізі соцгрупи "Рейтинг" "Інтерес і очікування українців від результатів виборів в США" йдеться про те, що чверть опитаних вважає, що відносини Києва і Вашингтона зміняться в гірший бік. При цьому найбільше погіршення відносин очікують в Центрі й на Півдні України.

Разом з тим, тільки 7% опитаних українців вважають, що відносини України і США покращаться.

Аудиторія соціологічного дослідження представлена населенням України від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1200 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Похибка репрезентативності дослідження: не більше 3%. Терміни проведення дослідження: 18-20 листопада 2016.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

Порошенко: РФ вже стирається, Україні треба бути міцніше та відповідальніше, щоб не стертися раніше

Українська дипломатія у 2026 сфокусується на зміцненні війська, розвитку ОПК, тиску на РФ і справедливому мирі – МЗС

"Євросолідарність" ініціює зупинку конкурсу на 109 млн грн для каналів телемарафону, щоб спрямувати ці кошти на ЗСУ - заява

Раді пропонують удосконалити конституційну процедуру - законопроєкт

ЦВК: Вибори можуть відбутися тільки за умов безпеки та відповідних законодавчих змін, наразі м'яч на боці Ради

Порошенко виступив проти виборів під час воєнного стану та за створення уряду національної єдності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА