Інтерфакс-Україна
17:50 07.11.2016

Кабмін готовий узгодити відставку Саакашвілі, але рішення про його звільнення за президентом – Столярчук

1 хв читати
Кабмін готовий узгодити відставку Саакашвілі, але рішення про його звільнення за президентом – Столярчук

Кабінет Міністрів України готовий погодити заяву про відставку голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі, але рішення про його звільнення є прерогативою президента Петра Порошенка, повідомив прес-секретар прем'єр-міністра Дмитро Столярчук.

"Документи з заявою про відставку ще не надійшли до Кабінету Міністрів. Коли вони надійдуть, і якщо Міхеїл Саакашвілі не передумає, то уряд готовий дати своє погодження, однак рішення про звільнення з посади голови обласної державної адміністрації є прерогативою президента", - сказав Д. Столярчук агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок.

Як повідомлялося, у понеділок, 7 листопада, М. Саакашвілі заявив, що залишає свою посаду через те, що втомився від постійного обману і корупції, зокрема з боку київської влади.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Майже половина американців не підтримують зусилля Трампа щодо РФ та України – опитування

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА