Інтерфакс-Україна
13:58 07.09.2016

Постпреди країн ЄС погодили в Брюсселі продовження індивідуальних санкцій проти Росії

1 хв читати
Постпреди країн ЄС погодили в Брюсселі продовження індивідуальних санкцій проти Росії

Комітет постійних представників країн ЄС (Coreper) схвалив у середу пропозицію щодо продовження терміном на шість місяців індивідуальних санкцій стосовно 146 російських та українських фізичних і 37 юридичних осіб, яких в ЄС вважають відповідальними за кризу на сході України, повідомив "Інтерфаксу" в Брюсселі європейський дипломат.

Тепер ці обмежувальні заходи мають бути затверджені Радою ЄС, і юридичний акт буде опубліковано в "Офіційному журналі" Євросоюзу. Оскільки термін попереднього продовження збігає 15 вересня, то рішення Ради відбудеться найближчим часом, уточнив співрозмовник агентства, уточнивши, що дату наразі не визначено.

Він також зазначив, що це рішення буде прийнято за письмовою процедурою без винесення питання на одне із засідань Ради. Ніяких змін у цьому списку санкцій не запропоновано.

Йдеться про продовження рішення Ради ЄС, ухваленого спочатку 17 березня 2014 року, яке потім подовжувалося і доповнювалося. Нове рішення діятиме до 15 березня 2017 року.

Індивідуальні санкції полягають у замороженні фінансових активів у банках країн ЄС та забороні на візи на в'їзд на територію Європейського Союзу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський

Україна може провести вибори одночасно з референдумом щодо мирної угоди - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА