Інтерфакс-Україна
12:49 24.03.2016

Кабмін схвалив два законопроекти щодо виконання зобов'язань у рамках асоціації між Україною та ЄС

2 хв читати
Кабмін схвалив два законопроекти щодо виконання зобов'язань у рамках асоціації між Україною та ЄС

Кабінет Міністрів України схвалив два законопроекти, спрямовані на виконання зобов'язань у рамках угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Як повідомила прес-служба Кабміну, відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу, 23 березня 2016 року.

Зокрема, як повідомляється, Кабмін схвалив проект закону "Про основні вимоги до будівель та споруд, а також умови розміщення на ринку будівельних виробів, гармонізовані з нормами законодавства Європейського Союзу", який передбачає визначення основних вимог до будівель і будівельних виробів, а також врегулювання процедури оцінки їх відповідності встановленим вимогам.

Також на засіданні уряду було схвалено законопроект "Про вимоги до предметів і матеріалів, що контактують з харчовими продуктами", який передбачає визначення засад обігу предметів і матеріалів, призначених для безпосереднього або опосередкованого контакту з харчовими продуктами з метою посилення захисту прав споживачів.

"Законопроекти спрямовані на виконання зобов’язань України, передбачених угодою про асоціацію щодо поступового наближення законодавства України до права ЄС у сфері технічного регулювання, зокрема вимог до будівельних виробів та безпечності продукції", - повідомляє прес-служба Кабміну.

Зокрема, законопроекти гармонізовані з відповідними актами законодавства ЄС щодо встановлення гармонізованих умов для розміщення на ринку будівельних виробів;формату Європейської технічної оцінки будівельної продукції;умов складання декларації на відповідність будівельних виробів для оприлюднення на веб-сайті; а також матеріалів та виробів, що призначені для контакту з харчовими продуктами;активних та інтелектуальних матеріалів та предметів, призначених для контакту з харчовими продуктами (регламент (ЄС) № 305/2011, імплементаційний регламент комісії (ЄС) №1062/2013; делегований регламент комісії (ЄС) № 157/2014; регламент 1935/2004/ЄС; регламент комісії 450/2009/ЄС).

Зазначено, що найближчим часом ці законопроекти буде внесено на розгляд парламенту.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА