Інтерфакс-Україна
11:55 22.09.2015

Понад 60% українців підтримують вступ України до НАТО - Порошенко

1 хв читати
Понад 60% українців підтримують вступ України до НАТО - Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявляє, що підтримка українцями вступу країни в НАТО зростає і зараз вже перевищує 60%.

"Євроатлантичний вибір з перспективою членства в НАТО отримує надзвичайно важливу зростаючу підтримку в українському суспільстві. Два роки тому курс на євроатлантичну інтеграцію підтримували, шановний пане генеральний секретар, 16% українців. Рік тому ця цифра стрімко наближалася до 50%. Зараз кількість українців, які підтримують євроатлантичну інтеграцію, вже перевищує 60%, - заявив П. Порошенко, відкриваючи засідання РНБО України у вівторок у Києві.

"Це означає, що український народ підтримує євроатлантичний вибір", - додав він.

Президент зазначив, що такий ріст підтримки громадянами вступу України в НАТО є наслідком дій Російської Федерації проти Української держави.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК зареєструвала Карабуту новим нардепом від "Слуги народу"

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА