Інтерфакс-Україна
15:28 28.08.2015

Яценюк знову закликає РФ або прийняти пропозицію з реструктуризації боргу, або "кращих умов не буде"

2 хв читати
Яценюк знову закликає РФ або прийняти пропозицію з реструктуризації боргу, або "кращих умов не буде"

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк укотре пропонує Росії погодитися на українські умови за борговими зобов'язаннями.

"Укотре закликаю Росію: або прийняти наші пропозиції, або кращих пропозицій для Росії не буде", - сказав він на засіданні Кабміну в п'ятницю, нагадав також, що Росія не була членом комітету кредиторів.

"Росія вчора виступила, що вони хочуть отримати всю суму коштів. То я їм хочу передати публічну пораду: ті, хто брали гроші, отримали політичний притулок у РФ, нехай покличуть тих бандитів, яких вони прихистили і нехай у них забирають гроші або повернуть нам їх (цих людей - ІФ) сюди, і ми з великим задоволенням проведемо процесуальні дії щодо кожного з них, хто отримував кошти і розграбував кошти Української держави", - наголосив прем'єр.

Як повідомлялося, 27 серпня стало відомо про досягнення домовленості між владою України і зарубіжними приватними кредиторами, зокрема про те, що кредитори спишуть 20% українських боргових зобов'язань. Також Кабмін списав майже $4 млрд боргу, і в наступні 4 роки Україна не погашатиме тіло кредиту.

А.Яценюк 27 серпня заявив, що позиція Кабінету Міністрів полягає в тому, що Російська Федерація, яка не приєдналася до Комітету кредиторів України, не отримає кращих умов за борговими зобов'язаннями України, ніж інші кредитори.

"Російська Федерація не приєдналася до Комітету кредиторів. Тому уряд України офіційно заявляє, що Росія не отримає ні за яких обставин кращих умов, ніж отримують інші кредитори", - заявив прем'єр.

Він наголосив, що рішення, приймати умови українського уряду, чи ні, прийматиме керівництво Російської Федерації : "Або приймайте наші умови, або кращих умов ви ніколи не отримаєте".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЦВК ухвалила постанову про створення АІКС "Всеукраїнський референдум" у системі "Вибори"

Нардеп Сірко про переговори у Флориді: Загальні слова без плану дій

"Євросолідарність" ініціює спецзасідання Ради щодо переговорів у США і просить запросити на неї Зеленського

Перемовини Зеленського та Трампа нічого суттєво не змінили - голова комітету Ради із зовнішньої політики

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА