Інтерфакс-Україна
14:57 14.04.2015

Уряд пропонує внести низку змін до порядку формування ціни на лікарські засоби та ВМП

2 хв читати
Уряд пропонує внести низку змін до порядку формування ціни на лікарські засоби та ВМП

Кабінет Міністрів України пропонує внести низку змін до нормативних актів, що регулюють ціноутворення на лікарські засоби і вироби медичного призначення (ВМП).

Відповідний проект постанови оприлюднено на сайті Міністерства охорони здоров'я України для громадського обговорення.

Згідно з текстом документа, запропоновано встановити на ліки та ВМП, внесені до Національного переліку основних лікарських засобів і ВМП (окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів та медичних газів) та обов'язкового мінімального асортименту (соціально-орієнтованих) лікарських засобів і ВМП для аптечних закладів, граничні постачальницько-збутові надбавки не вище 10%, що нараховуються до оптово-відпускні ціни з урахуванням податків і зборів, а граничні торговельні (роздрібні) надбавки не вище 25%, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.

Крім того, на ліки та ВМП, оптово-відпускні ціни яких внесені до реєстру оптово-відпускних цін та які закуповують повністю або частково за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, встановити граничні постачальницько-збутові надбавки не вище 10%, що нараховуються до задекларованих змін оптово-відпускної ціни з урахуванням податків і зборів, а граничні торговельні (роздрібні) надбавки не більше 10%, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків. При цьому фактичний розмір оптово-відпускних цін на кожну лікарську форму, дозування, споживчу упаковку лікарського засобу, усі типи, види, марки виробів медичного призначення не повинен перевищувати розмір внесеної до зазначеного реєстру оптово-відпускної ціни у гривні.

Крім того, згідно з проектом урядової постанови запропоновано затвердити нову редакцію порядку декларування змін оптово-відпускних цін на лікарські засоби та ВМП.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вибори не мають бути частиною мирної угоди — Айвазовська

Тимошенко пропонує робочій групі відмовитися від ідеї виборів під час війни

Наразі немає жодних перспектив організувати національний референдум - Айвазовська

"Слуга народу" внесла зміни в кошторис партії і направить 92 млн грн на Сили оборони – голова фракції

Арахамія: робоча група має визначити можливість одночасного онлайн та офлайн голосування на виборах

В Україні зруйновано значну кількість виборчих дільниць - Корнієнко

Наступне засідання робочої групи з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни відбудеться до 9 січня - Корнієнко

Робоча група з підготовки законів щодо проведення виборів під час війни засідатиме 26 грудня - Корнієнко

"Євросолідарність" наполягає на неприпустимості виборів під час воєнного стану та референдуму щодо територій – заява фракції

Два комітети Ради рекомендують профільним міністерствам робити екологічні оцінки при будівництві ВЕС — Климпуш-Цинцадзе

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА