Інтерфакс-Україна
12:12 29.03.2015

Юнкер не зможе прилетіти до Києва 30 березня, але саміт Україна-ЄС відбудеться за планом 27 квітня

1 хв читати
Юнкер не зможе прилетіти до Києва 30 березня, але саміт Україна-ЄС відбудеться за планом 27 квітня

Саміт "Україна-ЄС" відбудеться в Києві 27 квітня, підтвердили в телефонній розмові президент України Петро Порошенко і голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер.

"Під час розмови Жан-Клод Юнкер повідомив, що, на жаль, змушений перенести візит до Києва, який планувався на понеділок 30 березня, через непередбачені обставини із здоров'ям. Співрозмовники домовилися погоджувати нові дати візиту за дипломатичними каналами, а також підтвердили, що 27 квітня відбудеться саміт "Україна-ЄС", - повідомляє прес-служба президента України в суботу.

Співрозмовники також обговорили питання додаткових механізмів для збільшення макрофінансової допомоги й участі ЄС у міжнародній конференції на підтримку України.

П. Порошенка і Ж.-К. Юнкер також обговорили питання порядку денного саміту "Східного партнерства" в Ризі.

"Президент Порошенко наголосив на необхідності врегулювання питання долучення України до Угоди про загальний авіаційний простір і закликав Європейську комісію знайти механізми для компромісу з метою підписання цієї Угоди на одному з найближчих самітів за участю України і Європейського Союзу", - зазначено в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що президент Європейської комісії Ж.-К. Юнкер і представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні планують відвідати Україну 30 березня. Ж.-К.Юнкер був запрошений до головування разом з П. Порошенком під час засідання Національної ради реформ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА