Інтерфакс-Україна
11:11 13.11.2013

Васильєв: у робгрупи немає узгодженого законопроекту про лікування засуджених за кордоном

1 хв читати
Васильєв: у робгрупи немає узгодженого законопроекту про лікування засуджених за кордоном

Голова робочої парламентської групи Геннадій Васильєв заявляє, що групі не вдалося знайти компроміс і підготувати узгоджений законопроект про лікування засуджених за кордоном, що дозволило б вирішити питання екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

"Обговорення всіх цих питань позитивних результатів не дало, тому в робочої групи узгоджений законопроект відсутній", - заявив Г.Васильєв на засіданні Верховної Ради.

За його словами, головна суперечність - це неприйняття опозицією норми про так звані "канікулах на час лікування" і вимога умовно-дострокового звільнення Юлії Тимошенко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко вказує на ненадання обґрунтувань для санкцій протягом року попри відведені законом 15 днів

Трамп: Сподіваємося, що Іран швидко "сяде за стіл переговорів"

Порошенко обговорив з Мартою Кос шляхи прискорення євроінтеграції України

Гарантії безпеки від США та ЄС відкриють шанс на мир - заступник голови фракції "Батьківщина"

Рада ЄС на тижні може затвердити регламент використання EUR90 млрд для України – Порошенко після зустрічі з Кубіліусом

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА