Інтерфакс-Україна
10:01 21.08.2013

Тимошенко: Угода з ЄС убезпечить Україну від новітньої імперії

2 хв читати
Тимошенко: Угода з ЄС убезпечить Україну від новітньої імперії

Питання укладення угоди про асоціацію з Євросоюзом є питанням існування України, оскільки приєднання до ЄС гарантуватиме незалежність нашої країни, заявляє екс-прем'єр Юлія Тимошенко у своєму привітанні, адресованому Всесвітньому конгресу українців, який триває 20-22 серпня у Львові.

"Для нас зараз немає більшого пріоритету, ніж укладення угоди між Україною та Європейським Союзом про політичну асоціацію та всеосяжну зону вільної торгівлі. Знайте, що для мене це не питання моєї волі або неволі. Це питання існування нашої держави, адже саме долучення до Європейського Союзу гарантуватиме нашу незалежність та убезпечить Україну від повернення до новітньої імперії", - йдеться в заяві Ю.Тимошенко, опублікованому в середу на її офіційному сайті.

"Наш історичний європейський вибір ми повинні закріпити перемогою демократичних сил на президентських виборах 2015 року та рухатися далі до повноправного членства України в ЄС. Всі болісні висновки, які нам слід було зробити з уроків 2005-2010 років, - зроблені. Три опозиційні парламентські сили вже уклали публічну угоду про повну координацію своєї діяльності під час майбутніх президентських виборів 2015 року…Але шлях до нашої перемоги у 2015 році буде складним, як ніколи, значно важчим ніж у 2004 році", - наголосила екс-прем'єр.

Вона висловила переконання, що "цього разу ми зможемо домогтися усунення кримінальних кланів від політичної влади в Україні і гідно увійти до складу ЄС", і пообіцяла не припиняти боротьби, доки ці цілі не будуть досягнуті.

"Переконана, що нам з вами обов'язково вдасться звершити задумане. Українці виплекають і розбудують свою рідну країну, в якій хотітиметься жити, творити і народжувати дітей, а зарубіжне українство пишатиметься своєю історичною Батьківщиною, якою знову буде захоплюватись цілий світ", - резюмувала Ю.Тимошенко у своєму привітанні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

Підгрупи робочої групи до кінця січня підготують пропозиції щодо виборів в особливий період та повоєнний час

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА