Інтерфакс-Україна
14:50 10.07.2013

У "Батьківщині" не виключають силового штурму Київради у четвер

1 хв читати

Голова Київської міської організації партії "Батьківщина", народний депутат Юрій Одарченко не виключає застосування силових методів під час запланованої на 11 липня, сесії Київської міської ради.

"Наше завдання - не дати провести нелегітимну сесію нелегітимним депутатам. Для цього, у разі необхідності, ми готові до певних жорстких дій, таких як штурм, для проходу в будівлю. Хоча, ми сподіваємося, що силами опозиційних народних депутатів, їх присутністю на мітингу і в переговорному процесі з секретарем Київради і депутатами, ми уникнемо непорозумінь, і все відбудеться мирно", - цитує Ю.Одарченко прес-служба Київської "Батьківщини".

За словами народного депутата, у четвер має відбутися один із наймасовіших мітингів біля будівлі Київської міської державної адміністрації, участь у якому візьмуть народні депутати від опозиційних фракцій, активісти, представники громадських організацій.

"Наша мета - перешкодити проведенню сесії Київради та ухваленню свідомо неправомірних рішень. Влада має зрозуміти, що керувати столицею України має законно народно обраний міський голова та обрані на місцевих виборах, шляхом особистого голосування, депутати", - сказав Ю.Одарченко.

У прес-службі повідомили, що мітинг відбудеться у четвер, 11 липня о 9.15 біля будівлі КМДА (вул. Хрещатик, 36).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск звернувся до США після публікації безпекової стратегії

Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА