Інтерфакс-Україна
13:01 30.05.2013

Опозиція налаштована на провокації та конфлікт під час акції "Вставай, Україно!" в Донецьку, впевнені в Партії регіонів

2 хв читати

Акцію опозиції в Донецьку "Вставай, Україно!", запланована на 31 травня, її організатори від самого спочатку спрямують на розвиток конфлікту чи навіть громадянського протистояння, вважає заступник голови Донецької обласної організації Партії регіонів Ігор Чичасов.

"Вони їдуть сюди в пошуках великої бійки. Проаналізуймо ситуацію. Вони подають заявку, вони заявляють про те, що проводитимуть акцію на площі перед обласною державною адміністрацією. Хоча чудово розуміють, що обласна адміністрація та міська влада планують проведення в ці дні дитячих заходів, приурочених до Дня захисту дітей. Тобто, вони свідомо хочуть зірвати дітям свято, а потім звинуватити нас у тому, що ми їм заважали спокійно мітингувати", - сказав І.Чичасов, виступаючи на сесії обласної ради в четвер.

Він також зазначив, що міська влада Донецька створила всі необхідні умови для проведення мирної акції опозиції, запропонувавши організаторам акції провести захід на центральній площі міста ім. Леніна.

"Але їм цього не треба. По-перше, за нашими даними, акція ця буде нечисленна. Нечисленна акція - це погана телевізійна картинка, а саме картинка їм і потрібна з підтримкою жителів Донбасу", - сказав І.Чичасов.

Він додав, що, за наявною інформацією, сьогодні опозиція активно вербує студентів, які мешкають у гуртожитках, також у Донецьк вирушають автобуси з сусідніх регіонів країни. "Тобто схоже, що акція в Донецьку відбудеться без донеччан", - сказав І.Чичасов.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА