Інтерфакс-Україна
14:15 09.07.2025

Обладміністрація повідомила про нові жертви на Донеччині: росіяни вбили 8 людей, ще троє поранені

1 хв читати
Обладміністрація повідомила про нові жертви на Донеччині: росіяни вбили 8 людей, ще троє поранені
Фото: https://t.me/VadymFilashkin/

Начальник Донецької обласної військової адміністрації (ОВА) Вадим Філашкін повідомив про нові жертви в результаті російської агресії: восьмеро осіб загинули, ще троє поранені.

"П'ятеро загиблих — у Родинському. Ворог атакував місто FPV-дронами, знищив 2 цивільні автівки", - написав він у телеграм в середу.

Костянтинівка зазнала двох авіаударів — 3 людини загинули і 1 поранена, пошкоджено 21 приватний будинок, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт.

У Званівській громаді росіяни застосували безпілотник — влучили у машину, що доставляла гуманітарну допомогу жителям цієї фронтової громади. Поранення отримали двоє водіїв автомобіля.

"Кожен, хто досі залишається на Донеччині, наражає на небезпеку не тільки себе, але й тих, хто ризикує своїм життям, щоб привезти допомогу до прифронтових населених пунктів", - зазначив начальник ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Музиченко: дуже великий виклик - значна частка первинного протезування, але галузь зробила великий скачок

Відшкодовано ще понад 40 млн грн, якими заволоділи у межах програми "Турбота. Назустріч киянам" - прокуратура

За високофункціональним протезуванням понад 95% становить імпорт, в 2026р запрацюють гранти для виробників біонічних протезів - Музиченко

Зеленський після доповіді Умєрова: напрацьовано документи по гарантіям безпеки, відновленню і базовій рамці для закінчення війни

Музиченко: понад 80% протезувань в країні закривається за держпрограмою

Посадовець міськради Дніпра та ще три особи підозрюються в мільйонних збитках бюджету на відновленні житла після обстрілів

В Україні очікується снігова та морозна погода

Кілька днів пішло на ліквідацію пожежі на промпідприємстві в Одеській області - ДСНС

Кількість людей з інвалідністю в Україні відповідає європейським показникам, але йде тренд на збільшення - директор Фонду соцзахисту Музиченко

Франція надасть Україні системи ППО SAMP/T NG у 2026 році

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА