Інтерфакс-Україна
13:51 25.04.2013

Львівська міськрада заборонила використовувати комуністичну, нацистську символіку, а також символіку СРСР на День Перемоги

1 хв читати
Львівська міськрада заборонила використовувати комуністичну, нацистську символіку, а також символіку СРСР на День Перемоги

Львівська міськрада у четвер ухвалила рішення про заборону використання в місті символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки 8-9 травня.

За це рішення проголосували 70 депутатів із 90. У рішенні зазначено, що депутати заборонили вивішувати таку символіку на будівлях і під час масових заходів.

Проект рішення було внесено до порядку денного як додатковий. Депутат міськради від ВО "Свобода" Любомир Мельничук заявив, що "партії неукраїнського напряму, страшенні українофоби намагаються нагнітати ситуацію у Львові щодо трагічних дат історії України".

"Беручи до уваги позицію про недопущення будь-яких провокацій у Львові 8-9 травня, пропонуємо заборонити використання окупаційної символіки на території міста", - сказав депутат, представляючи проект рішення.

Контроль над виконанням цього рішення міськради покладено на начальника міського управління внутрішніх справ Сергія Зюбаненка.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" закликала Зеленського ветувати держбюджет-2026 рік, щоб підняти виплати військовим

Кличко заявив про політичний тиск і переслідування місцевої влади столиці

Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів

Глава МЗС Італії вважає участь в ініціативі PURL "передчасною"

Україна отримала запрошення від американської сторони відвідати США найближчим часом для продовження переговорів - Сибіга

Генсек НАТО: союзники продовжать невпинно підтримувати Україну

Кличко вручив нагороди від столиці захисникам і захисницям до Дня ЗСУ

Нардеп Тарасенко: у Держбюджеті-2026 передбачено майже 19 млрд грн на ветеранську політику

"Батьківщина" закликає створити коаліцію та уряд національної єдності - Тимошенко

Мелоні наголосила на важливості "зближення поглядів" між Європою та США для миру в Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА