Інтерфакс-Україна
11:33 06.03.2013

Бойко відзначає прогрес у переговорах із РФ в енергетичному питанні

1 хв читати

Україна задоволена ходом переговорів на найвищому рівні з вищим керівництвом Російської Федерації, які відбулися напередодні, заявляє віце-прем'єр Юрій Бойко.

"Як ви знаєте, відбувся візит президента нашої держави до РФ. Результати позитивні, оскільки було обговорено широке коло питань, і щодо співпраці у різних сферах у нас є дуже хороші перспективи, зокрема, енергетичне питання також було обговорено. У нас є певний прогрес, оскільки ми рухатимемося щодо широкого кола питань плідної співпраці", - сказав він журналістам перед початком засідання уряду в середу.

Як повідомлялося, 4 березня президент України Віктор Янукович зустрівся зі своїм російським колегою Володимиром Путіним в його резиденції "Русь" (с. Завидово, обл. Тверська). Сторони обговорили у форматі віч-на-віч актуальні питання двосторонньої співпраці, зокрема, хід газових переговорів, а також питання економічної інтеграції.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Масові протести свідчать про прагнення народу Ірану до свободи, гідності та кращого майбутнього – заява МЗС

Каллас: 20-ий пакет санкцій для РФ буде готовий у лютому

Рютте про ситуацію навколо Гренландії: НАТО обговорює кроки щодо посилення безпеки в Арктиці

Трамп закликав протестувальників в Ірані захоплювати урядові установи

Країни-партнери мають посилити тиск на РФ та обговорять гарантії безпеки для України у Давосі – прем'єр Нідерландів

На зустрічі лідерів у Давосі буде запропоновано Трампу підтримати домовленості минулого тижня в Парижі - ЗМІ

Європейські лідери планують взяти участь у зустрічі Зеленського та Трампа в Давосі – ЗМІ

У Київраді готують рішення для стабілізації систем життєзабезпечення після обстрілів

Нардепи "Євросолідарності" ініціюють постанову Верховної Ради щодо захисту енергетики

Макрон висловив жаль з приводу того, що США "відмовляються від міжнародних правил"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА