Інтерфакс-Україна
19:30 21.10.2024

ЦВК Молдови підбила підсумки президентських виборів, у другий тур вийшли Санду й Стояногло

1 хв читати
ЦВК Молдови підбила підсумки президентських виборів, у другий тур вийшли Санду й Стояногло

Завершився підрахунок голосів на виборах президента Молдови - до другого туру виборів вийшли нинішня президентка Мая Санду й колишній генеральний прокурор Александр Стояногло.

Як повідомила пресслужба ЦВК, у понеділок увечері завершився підрахунок голосів на виборах, які відбулися в неділю. Згідно з результатами після підрахунку 100% протоколів, Санду набрала 42,45%, а Стояногло - 25,98% голосів виборців. Далі йдуть: голова "Нашої партії" Ренато Усатий - 13,79%; колишній башкан Гагаузії Ірина Влах - 5,38%; колишній прокурор Вікторія Фуртуне - 4,45%; колишні прем'єр-міністри Василь Тарлєв та Йон Кіку - 3,19% і 2,06%. Решта п'ять кандидатів набрали менше ніж 1% голосів.

У виборах узяли участь 1 562 795 людей, що становить 51,68% виборців, внесених до списків для голосування.

Другий тур виборів відбудеться за два тижні, 3 листопада.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд Орбана запускає опитування угорців щодо членства України в ЄС

Київ домагатиметься більших інвестицій від США на переговорах щодо економічної угоди

Ніколи не варто недооцінювати здатність росіян порушити перемир'я – Стубб

Президент Фінляндії: Нам потрібен європейський спеціальний посланник по Україні

Прем'єр Канади проведе телефонні переговори з Трампом у найближчі два дні

Зеленський: якщо РФ порушує домовленості і США дієво відповідають, ми всі довіряємо США і президенту

Європа єдина у невизнанні окупованих територій України російськими, від США натомість надходять сигнали про компроміси – Зеленський

Участь Європи за столом перемовин щодо закінчення війни безальтернативна, Європу будуть представляти Франція і Британія – Зеленський

Стармер: будь-які сили, що можуть бути розгорнуті в Україні, спиратимуться на потужність української армії за допомогою "сил, призначених для стримування"

Зеленський: умови щодо угоди з США про корисні копалини постійно змінюються

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА