Інтерфакс-Україна
12:34 13.06.2024

У п'ятницю в більшості областей України пройдуть дощі, можливі грози, вдень 18-23°, на південному сході до 30°

1 хв читати
У п'ятницю в більшості областей України пройдуть дощі, можливі грози, вдень 18-23°, на південному сході до 30°

У п'ятницю, 14 червня, вночі в західних, Житомирській, Вінницькій та Одеській областях, удень в Україні, крім східних і Запорізької областей, прогнозуються короткочасні дощі, подекуди грози, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с.

Температура в західних, північних та Вінницькій областях уночі 10-15°, вдень 18-23°; на решті території вночі 14-19°, вдень 22-27°, у південно-східній частині до 30°.

У Києві 14 червня - вночі без опадів, удень місцями короткочасний дощ. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень 21-23°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, в Києві 14 червня найвища температура вдень була 33,0° у 1998 р., найнижча вночі 6,5° у 1891 р.

У суботу, 15 червня, у південних, східних і більшості центральних областей дощі з грозами, вдень в окремих районах град і шквали 15-20 м/с, у північних областях невеликий дощ, гроза, на решті території без опадів.

Вітер переважно північний, у західних областях із переходом на південно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 11-16°, на півдні та сході до 20°; вдень 19-24°, у південних і східних областях 22-27°.

У Києві в суботу очікується невеликий дощ, гроза. Вітер північний, 5-10 м/с. Температура вночі 13-15°, вдень 21-23°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

"Укрзалізниця" змінює графік руху: 118 поїздів далекого сполучення курсують за оновленим розкладом з 22 січня

Українська делегація обговорила з однією з найбільших американських інвестиційних компаній BlackRock відновлення України

Гілі: Ми не повинні забувати, хто супротивник, а хто союзник. Наша місія - підтримувати Україну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА