Інтерфакс-Україна
10:24 07.05.2024

Російські війська за добу 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини, евакуйовано 506 осіб

1 хв читати
Російські війська за добу 11 разів обстріляли населені пункти Донеччини, евакуйовано 506 осіб

Російські війська протягом доби 11 разів обстріляли населені пункти Донецької області, з лінії фронту було евакуйовано 506 осіб, серед них 51 дитина, повідомив голова обласної військової адміністрації (ОВА) Вадим Філашкін.

Як повідомив Філашкін у телеграм-каналі у вівторок, у Волноваському районі у Великій Новосілці було пошкоджено будинок; у Покровському районі в Мар'їнській громаді пошкоджено інфраструктурний об'єкт у Єлизаветівці. У Курахівській громаді обстріляні Курахове, Курахівка та Веселий Гай.

"Краматорський район. У Лиманській громаді зруйновано гараж у Зарічному. В Іллінівській громаді пошкоджено чотири будинки: два в Калиновому та два у Старій Миколаївці", - написав голова ОВА.

За його даними, в Торецьку Бахмутського району пошкоджено три багатоповерхові будинки, адмінбудівлю та інфраструктурний об'єкт. У Часовоярській громаді пошкоджено 10 приватних будинків і дві господарчі будівлі.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Угорщина та Україна формалізували угоду щодо прав угорської громади Закарпаття – Мадяр

Двоє людей постраждали внаслідок атаки російських дронів на Миколаїв

Важкопоранена, яка постраждала внаслідок ворожої атаки минулої ночі Сумщини, померла в лікарні

У США оприлюднили дані щодо понад 120 фінансованих біолабораторій у більш ніж 30 країнах

В уряді обговорили підтримку прифронтових територій – Офіс президента

МВФ та Україна погодили перегляд програми розширеного фінансування – Свириденко

Сибіга: всі 27 країн ЄС схвалили позицію щодо відкриття першого переговорного кластера для України

Міносвіти затвердило програму профільної середньої освіти за професійним спрямуванням

Зеленський: Відкриття першого переговорного кластера з ЄС матиме важливе політичне значення для України

Зеленський підписав закон про вилучення російської зі списку мов, захищених Європейською хартією регіональних або міноритарних мов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА