Інтерфакс-Україна
17:38 01.05.2024

Волонтери ТЧХУ та рятувальники ДСНС евакуювали 84 людини з багатоповерхівки Вишгорода, де виникла пожежа

1 хв читати
Волонтери ТЧХУ та рятувальники ДСНС евакуювали 84 людини з багатоповерхівки Вишгорода, де виникла пожежа

Волонтери загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) і рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій евакуювали 84 особи з багатоповерхової будівлі Вишгорода (Київська область), де сталася пожежа.

"Вчора волонтери загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста у Київській області спільно з рятувальниками ДСНС України евакуювали людей, з охопленої димом багатоповерхівки… Вдалося евакуювати 84 людини, з них – 20 дітей", - повідомило ТЧХУ у фейсбуці в середу.

440968635-845245627647309-2068451578296989745-n

У ТЧХУ розповіли, що внаслідок загоряння на 18-му поверсі багатоповерхового житлового будинку сталося сильне задимлення сходової клітки з 10-го до 22-го поверху. До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації було залучено п'ятьох волонтерів та дві одиниці спеціального транспорту ТЧХУ. Наразі причини пожежі встановлюють.

 

ОСТАННЄ

SpaceX у 2025 році провела 165 запусків ракет Falcon 9 та п'ять тестових польотів місячної ракети Starship

Двох громадян засуджено до 15 років ув’язнення за участь у бойових діях проти України

У найближчі дні морози в Україні відступлять

Свириденко: Впровадження щорічної прогресивної винагороди для військових потребуватиме значного фінpecypcу

Харків зазнав понад 700 ворожих обстрілів протягом року, загинула 41 людина - мер

Внаслідок ворожої атаки пошкоджено будівлі локомотивного депо в Ковелі, у Конотопі уражено вантажні вагони –

На Запоріжжі внаслідок ворожого удару майже 4 тис. абонентів залишилися без електропостачання – ОВА

Сили оборони уразили НПЗ "Ільський" у Краснодарському краї та низку цілей на ТОТ Донецької області – Генштаб ЗСУ

Зеленський: Якщо удари РФ не припиняються навіть на новорічні свята, то поставки ППО не можуть затримуватись

Росія у перший день нового року вдарила дронами по портовій інфраструктурі України - віцепрем’єр

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА