Інтерфакс-Україна
19:07 28.03.2024

Засновника криптобіржі FTX Сема Бенкмана-Фріда засуджено до 25 років в'язниці

1 хв читати
Засновника криптобіржі FTX Сема Бенкмана-Фріда засуджено до 25 років в'язниці

Окружний суддя США Льюїс Каплан засудив засновника і ексголову збанкрутілої криптовалютної біржі FTX Сема Бенкмана-Фріда до 25 років тюремного ув'язнення за незаконне привласнення коштів клієнтів, пише CNBC.

Журі присяжних визнало його винним за сімома пунктами обвинувачення, включно з шахрайством із використанням електронних засобів зв'язку та змовою з метою відмивання грошей, у листопаді.

Суддя зазначив, що бізнесмен перешкоджав правосуддю і намагався вплинути на свідків, що було враховано у вироку.

Сторона обвинувачення наполягала на терміні до 50 років, захист просив обмежити покарання 6,5 роками.

Бенкман-Фрід був заарештований на Багамах у грудні 2022 року. Обвинувачення надало докази того, що бізнесмен організував виведення коштів із заснованої ним біржі FTX для погашення боргів свого хедж-фонду Alameda, фінансування ризикованих інвестицій і купівлі елітної нерухомості, що призвело до банкрутства біржі, а її клієнти втратили мільярди доларів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мінветеранів пропонує Швейцарії створити багатосторонній донорський фонд підтримки ветеранської спільноти

Київська громада передала бійцям 112-ї бригади тероборони 1,5 тис. БпЛА різних типів

Єрмак і Джулі Девіс висловили впевненість, що розслідування справ щодо корупції мають бути неупередженими

Міністр оборони Італії відзначив силу української влади боротися з корупцією всередині країни

Зеленський обговорив з Маркаровою можливі напрямки майбутньої співпраці

Польща хоче, щоб Україна брала участь у проєкті SAFE - Міноборони

Засідання "Рамштайну" готується на 3 грудня – Шмигаль

Зеленський призначив В.Острижного заступником командувача Нацгвардії

Пісторіус: Німеччина виділить на військову допомогу Україні понад EUR11,5 млрд у 2026 р.

Міністр оборони Франції підтвердила зустріч Макрона та Зеленського у Парижі 17 листопада

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА