Інтерфакс-Україна
13:16 07.03.2024

Станція Київського метро "Дніпро" відновить роботу в штатному режимі

1 хв читати
Станція Київського метро "Дніпро" відновить роботу в штатному режимі

З п'ятниці, 8 березня, станція метро "Дніпро" в Києві відновить роботу у звичайному режимі, повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Графік роботи станції з 5:41 до 22:36. Звертаємо увагу, що станція метро "Дніпро" – наземна, тому під час повітряної тривоги буде зачинена для перевезень пасажирів з міркувань безпеки", - зазначено в повідомленні в телеграм-каналі.

Станція "Дніпро" не працювала для перевезень пасажирів із початку повномасштабного вторгнення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Один загиблий і двоє постраждалих внаслідок атак ворожих безпілотників у Дніпропетровській області - ОВА

Генштаб зафіксував впродовж доби 177 бойових зіткнень

Сили безпілотних систем уразили за добу 986 ворожих цілей

Петиція про заборону російськомовних версій сайтів набрала необхідну для розгляду кількість голосів

Окупанти втратили впродовж доби 1010 військовослужбовців - Генштаб

Більшість американців виступає за продовження постачання зброї Україні та запровадження додаткових економічних санкцій проти Росії - опитування

10 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Ціна срібла оновила рекорд, перевищивши $60 за унцію

Папа Лев XIV закликав до продовження діалогу задля досягнення справедливого миру в Україні - ЗМІ

Переговори про передання Україні винищувачів МіГ-29 взамін за доступ до дронових й ракетних технологій тривають – Генштаб Війська Польського

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА