Інтерфакс-Україна
19:48 13.02.2024

Зеленський анонсував посилення РЕБ і дронами авдіївського, куп'янського та лиманського напрямків фронту

1 хв читати
Зеленський анонсував посилення РЕБ і дронами авдіївського, куп'янського та лиманського напрямків фронту

Президент України Володимир Зеленський анонсував посилення Сил оборони на авдіївському, куп'янському та лиманському напрямках фронту засобами РЕБ і дронами.

"Фронт, і зокрема Авдіївка, Куп'янськ, Лиман. Максимум уваги, максимум підтримки. (...) Буде посилення дронами, РЕБ. Командні позиції будуть теж зміцнені. Пізніше буде докладна доповідь", - заявив Зеленський у вечірньому відеозверненні.

За словами глави держави, новопризначений головнокомандувач Олександр Сирський і міністр оборони Рустем Умєров уже відвідали найбільш гарячі точки фронту й доповіли про ситуацію.

"(Вони - ІФ-У) вирішують наявні проблеми: комплектація підрозділів, зміцнення, управління", - зазначив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

22 січня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Трамп пояснив, чому запросив Путіна до "Ради миру": Ми хочемо всі нації, де люди мають контроль і владу

НАТО підтвердило підтримку України та озвучило пріоритети Комплексного пакета допомоги на 2026 рік

У Києві за добу відновлено теплопостачання у близько 800 будинках - Кулеба

Сили оборони відбили з початку доби 140 ворожих атак - Генштаб

Американська присутність в Гренландії може включати розміщення військових баз на її території - ЗМІ

Сили оборони звільнили Сухецьке, противник просунувся у двох населених пунктах на Донеччині та Запоріжжі

Україна та Швейцарія підписали Меморандум про взаєморозуміння на CHF30 млн для підтримки МСП

Експосланець Трампа по Україні Келлог сподівається на мир до Дня Незалежності

Літак Зеленського очікується у Швейцарії зранку у четвер – авіаресурс

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА