Інтерфакс-Україна
01:35 20.12.2023

У Херсоні до дев'яти осіб збільшилася чисельність постраждалих унаслідок вечірнього обстрілу

1 хв читати
У Херсоні до дев'яти осіб збільшилася чисельність постраждалих унаслідок вечірнього обстрілу

 У Херсоні до дев'яти осіб збільшилася чисельність постраждалих унаслідок вечірнього обстрілу, повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко в ніч на 20 грудня.

"Під час вечірнього обстрілу Херсона російськими окупантами постраждали 9 осіб, із них 4 - діти (13, 4, 2 і 10 років). Чотирьох травмованих - матір із трьома дітьми госпіталізовано. Стан середній. У них контузія і вибухова травма", - написав він у своєму Телеграм-каналі.

За словами Мрочка, п'ятьом пораненим надано медичну допомогу на місці (1 дитина і 4 дорослих). Від госпіталізації вони відмовилися.

Раніше повідомлялося про постраждалу сім'ю - матір із трьома дітьми.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА

Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ

Ворожа атака пошкодила об’єкт інфраструктури в Одеській області: двоє постраждалих, відсутнє електропостачання – МВА

Папа Римський Лев XIV закликав до припинення насильства в Україні на тлі атак на енергетичну інфраструктуру

В результаті масових протестів в Ірані відомо вже про понад 500 загиблих і тисячі затриманих - ЗМІ

Внаслідок ворожої атаки на автомобіль швидкої допомоги на Чернігівщині постраждали двоє медиків - РВА

ДСНС встановила 5 генераторів для аварійного електроживлення житлових будинків у Києві

Посадовці Словаччини домовилися про відмову в військовій підтримці України - ЗМІ

ДТЕК: Через атаки, морози та перевантаження мереж у Києві фіксуються численні аварії, частина відключень може бути тривалою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА