Інтерфакс-Україна
14:15 04.12.2023

На кордоні зі Словаччиною в чергах стоїть близько 650 вантажівок, з Угорщиною - 750 - ДПСУ

1 хв читати
На кордоні зі Словаччиною в чергах стоїть близько 650 вантажівок, з Угорщиною - 750 - ДПСУ

На напрямку пункту пропуску "Ужгород - Вишнє Німецьке" (кордон зі Словаччиною) станом на ранок 4 грудня в чергах перебувало майже 650 вантажівок, навпроти пункту пропуску "Тиса" (кордон з Угорщиною) - близько 750 вантажівок, повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко.

"Наприкінці минулого тижня Союз перевізників Словаччини знову розпочав акцію з блокування руху для вантажівок. Станом на ранок сьогодні в бік України на території Словаччини на цьому напрямку перебувало 650 вантажних транспортних засобів у чергах із можливістю перетнути кордон", - сказав він на брифінгу в Києві в понеділок.

Речник зазначив, що учасники акції повідомляли про намір пропускати по чотири вантажівки на годину в напрямку України, а рух вантажівок з України не блокуватиметься, а також рух гуманітарних та інших важливих вантажів.

"Ми зараз фіксуємо зменшення, не критично, але зменшення вантажних транспортних засобів, які прибувають до ПП "Ужгород", прямуючи зі Словаччини", - додав Демченко.

Також у Держприкордонслужбі фіксують збільшення вантажівок, які намагаються перетнути кордон з Угорщини в Україну.

"Це пов'язано з тим, що інші напрямки зараз заблоковані або рух через них ускладнений. Станом на ранок сьогодні навпроти ПП "Тиса" (кордон з Угорщиною) у бік України в чергах перебувало десь 750 вантажівок", - розповів речник.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зміни зон контролю зафіксовано у трьох населених пунктах Сумської області – DeepState

Єврокомісія почала взаємодію з урядом Мадяра: EUR 35 млрд ЄС залежать від виконання 27 умов – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 104 ворожі атаки – Генштаб

США обговорюють можливу нову зустріч з Іраном до завершення двотижневого перемир'я – ЗМІ

Сибіга обговорив із представницею генсека ООН з питань дітей і збройних конфліктів повернення депортованих до РФ українських дітей

Мадяр заявив про намір зустрітися із Зеленським та налагодити відносини з Україною – ЗМІ

Зеленський: Україна вперше в історії достатньо озброєна, щоб захищатися від російських ударів

ОВА: На Сумщині внаслідок російської атаки загинув водій цивільної вантажівки

Бельгія виділяє €1 млрд оборонної допомоги Україні та підтвердила постачання F-16, Іспанія – €1 млрд підтримки – Федоров

У Херсоні російський дрон атакував бригаду "екстренки", двоє медиків у лікарні – МВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА