Інтерфакс-Україна
08:31 23.11.2023

РФ тримає на бойовому чергуванні в Чорному морі два кораблі, носії "Калібрів" відсутні

1 хв читати

РФ тримає на бойовому чергуванні в Чорному морі два кораблі, і ще один корабель - в Азовському морі, носії "Калібрів" відсутні, повідомляють Військово-морські сили ЗС України оперативну обстановку станом на 07.30 четверга.

"Станом на 07:30 23.11.2023 у Чорному морі перебувають 2 ворожі кораблі; в Азовському морі 1 ворожий корабель; у Середземному морі 1 ворожий корабель. Носії крилатих ракет "Калібр" відсутні", - йдеться в телеграм-каналі ВМС ЗСУ.

Крім того, за добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили: в Азовське море - 10 суден, з них 1 рухалося з протоки Босфор; у Чорне море - 8 суден, із них 2 продовжили рух у напрямку протоки Босфор.

Зазначається, що РФ продовжує порушувати Міжнародну конвенцію з охорони людського життя на морі 1974 р. (SOLAS), вимикаючи системи автоматичної ідентифікації (AIS).

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Буданов відвідав бойові позиції спецпризначенців ГУР на запорізькому напрямку

Дрони СБУ уразили нафтові резервуари в порту Темрюк і газопереробний завод в Оренбурзі - джерело

У справі про шахрайські кол-центри повідомлено про нові підозри, зокрема щодо вимагання 1,2 млн грн із застосуванням насильства

УЧХ допомагав ліквідувати наслідки ворожої атаки БпЛА у Чернігові

Атаки РФ у різдвяну ніч призвели до додаткових відключень е/е в кількох областях – Міненерго

Військовий про ситуацію у Куп'янську: росіяни в місті є, але в дуже малій кількості, повного контролю не мають

Росія вночі атакувала об’єкти портової інфраструктури в Чорноморську, загинула одна людина - АМПУ

Омбудсмена Лубінця звинувачують у плагіаті в дисертації, але цього недостатньо для позбавлення ступеня

В Чернігівській області двоє людей загинуло, ще двоє зазнали поранень через ворожі атаки дронів

Статус особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати цивільні, які постраждали на ТОТ, - Кабмін

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА