Інтерфакс-Україна
17:14 16.12.2025

Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

1 хв читати
Ердоган застеріг РФ і Україну від атак у Чорному морі

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган після інциденту зі збитим безпілотником у районі Чорного моря заявив, що Анкара застерігає і російську, і українську сторони від дій, що можуть створити загрозу судноплавству в Чорному морі.

"Нещодавні взаємні атаки створюють серйозну загрозу морському судноплавству в Чорному морі. Атаки, цілями яких стають комерційні та цивільні судна, невигідні нікому. Ми передали чіткі попередження щодо цієї проблеми обом сторонам", - наводить газета Daily Sabah слова Ердогана.

З відповідною заявою турецький лідер виступив у вівторок на заході за участю турецьких дипломатів в Анкарі.

У понеділок увечері Міністерство оборони Туреччини заявило, що винищувачі F-16 ВПС Туреччини збили безпілотник, який наблизився до повітряного простору країни з боку Чорного моря. За даними турецького міністерства, дрон втратив керування. Задля безпеки його знищили турецькі військові.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Порошенко в штаб-квартирі НАТО назвав ЗСУ опорою трансатлантичної безпеки

Голова комітету Ради Мережко сумнівається у результативності переговорів з РФ

Президент Тайваню щодо України: Будь-яка допомога агресору або порушення ембарго та правил експортного контролю є неприйнятними

Донеччина в обмін на $800 млрд та гарантії безпеки від США та Європи – ЗМІ

Дорожня карта ЄС передбачає прискорений вступ України до 2027 року – Орбан

Макрон запропонував Трампу провести засідання G7 за участі РФ та України, Рютте підніме українську тему в Давосі

"Євросолідарність" ініціює достроковий розпуск ТСК Верховної Ради – заява фракції

Ексзаступник голови ЦВК: "Референдум про мир" є радше політичною метафорою, ніж визначеним правовим інструментом

Головний мишолов резиденції уряду Великої Британії знову сколихнув ЗМІ та соціальні мережі

Нардеп Копитін: Закиди Тимошенко на мою адресу безпідставні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА