11:56 21.11.2023

Повідомлено про підозру нардепу Одарченку, який намагався підкупити топпосадовця Держагентства відновлення

2 хв читати
Повідомлено про підозру нардепу Одарченку, який намагався підкупити топпосадовця Держагентства відновлення

Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) і Національне антикорупційне бюро (НАБУ) повідомили про підозру чинному народному депутату, який намагався підкупити топпосадовця Державного агентства відновлення.

"За дорученням керівника САП прокурор повідомив про підозру чинному народному депутату, якого викрили на наданні неправомірної вигоди голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України", - повідомляється в телеграм-каналі САП у вівторок.

У повідомленні не зазначено ім'я депутата. Як стало відомо агентству "Інтерфакс-Україна", ідеться про народного депутата фракції "Слуга народу" Андрія Одарченка, голову підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері господарських, земельних і містобудівних правовідносин комітету Верховної Ради з антикорупційної політики. Він також є деканом факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування та торгівлі.

За інформацією прокуратури, встановлено, що народний депутат України висловив топпосадовцю пропозицію надати йому неправомірну вигоду за забезпечення прийняття Міжвідомчою робочою групою рішення про виділення з фонду ліквідації наслідків збройної агресії коштів на ремонт будівель університету, в якому народний обранець продовжує обіймати посаду ректора (дію контракту якого призупинено).

"Пропонована сума неправомірної вигоди мала становити 8% від обсягу фінансування", - зазначається в повідомленні.

Надалі підозрюваний надав топпосадовцю - особі, яка займає особливо відповідальне становище, частину цієї неправомірної вигоди в розмірі 0,39 біткоїна, що на час вчинення правочину було еквівалентно $10 тис.

Наразі народному депутату вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 Кримінального кодексу України. Слідство триває. "Розслідування цього злочину стало можливим завдяки особистому сприянню генерального прокурора", - наголошують у САП.

"Зазначимо, що голова Державного агентства з відновлення та розбудови інфраструктури України співпрацював із НАБУ та САП і сприяв розслідуванню протиправних дій", - зазначено в повідомленні прокуратури.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА