Інтерфакс-Україна
10:06 21.11.2023

Росіяни утримують близько 11 тисяч українських дітей у 43 "таборах перевиховання" - британська розвідка

1 хв читати

У 43 "таборах перевиховання" у всій Росії утримують щонайменше 11 тис. незаконно вивезених українських дітей - такі дані оприлюднила британська розвідка.

"За наявними даними, щонайменше 11 тис. українських дітей утримують у 43 таборах перевиховання у всій Росії, за тисячі кілометрів від дому. Їхнє просте право на життя і свободу перебуває під загрозою", - йдеться у звіті, оприлюдненому в соціальній мережі Х (раніше - Твіттер) Міністерства оборони Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ має відповісти взаємністю на негайне безумовне припинення вогню Україною у чітко визначені терміни – Каллас

Ми повинні поставити Україну в якомога сильнішу позицію - глава МЗС Британії

Рубіо в НАТО буде говорити про забезпечення тривалого миру в Україні

Візит до військового госпіталю – свідчення спільної віри в перемогу добра над злом – головний рабин України

Єрмак провів зустріч з американським євангельським пастором Бернсом

Ворожий обстріл у Запоріжжі забрав життя жінки, є поранені – ДСНС

Європа більша торговельна сила, ніж США, і має поглибити глобальну торговельну систему, з якої США виходять, переконаний Більдт

РФ почала незаконний призов українців до збройних сил на окупованих територіях України – МЗС

Голова МЗС Франції закликав поставитись до нового призову на строкову службу в РФ як до загрози

Україна спланувала дипломатичну роботу на квітень - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА