Інтерфакс-Україна
14:39 20.11.2023

СБУ затримала двох контрактників Сил оборони, які хотіли збути криміналітету російську зброю

1 хв читати

Служба безпеки України ліквідувала ще один канал незаконного збуту зброї та боєприпасів на території прифронтової Донецької області: затримано двох контрактників однієї з військових частин Сил оборони, які мали намір реалізувати трофейну російську зброю представникам криміналітету.

"Двоє фігурантів хотіли підпільно продати арсенал "трофейного" озброєння окупантів, яке здобули українські захисники у жорстоких боях під Бахмутом. Серед вилученого у зловмисників - понад 60 автоматів та кулеметів, а також протитанкові гранатомети російського виробництва", - повідомляється в телеграм-каналі СБУ в понеділок.

За інформацією української спецслужби, відповідну партію бойових засобів ураження зловмисники намагалися продати представникам дніпропетровського криміналітету.

У результаті комплексних заходів співробітники СБУ затримали обох фігурантів під час спроби збуту семи автоматів Калашникова, зокрема нового АК-12.

Як встановило розслідування, затриманими виявилися двоє контрактників з однієї з військових частин Сил оборони, які були відряджені в Донецьку область. "Для незаконного зберігання зброї та боєприпасів вони облаштували схрон на території приватного домоволодіння", - уточнюється в повідомленні.

Наразі обом затриманим повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 28, ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Вирішується питання обрання підозрюваним запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину та притягнення винних до відповідальності.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ВАКС стягнув у дохід держави 25% акцій ПАТ "Крюківський вагонавод" росіянина Гамзалова

Данія доправляє в Гренландію передові військові підрозділи у зв'язку з погрозами Трампа

АП ВАКС залишила без змін заставу на 10 млн грн стосовно депутата Волинської облради, якого викрили на хабарі

Окупанти активізували спроби просочитися у північну частину Покровська, але Сили оборони відбивають їх – ОК "Схід"

"Укренерго" у четвер застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Вимушена зупинка теплопостачання в Києві після атаки стала безпрецедентним заходом – Пантелеєв

Зеленський зустрівся з Притулою, домовилися співпрацювати

Збито 10 із 10 реактивних БПЛА у середу – Повітряні сили ЗСУ

ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн

Внаслідок ворожих обстрілів частково знеструмлено Лозівську громаду Харківської області

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА