02:14 18.11.2023

Три українки отримали премію за застосунки для допомоги дітям-біженцям

1 хв читати
Три українки отримали премію за застосунки для допомоги дітям-біженцям

18-річна Софія Терещенко, 17-річна Анастасія Феськова та 17-річна Анастасія Демченко отримали премію за розробку двох застосунків для дітей-біженців, премію вручили 17 листопада у Сполученому Королівстві, про це у п'ятницю повідомляє Суспільне.

Про вручення премії повідомила міжнародна організація, яка опікується наданням допомоги та захистом дітей KidsRights Foundation. Дівчата після вторгнення РФ в Україну перебували у США, Сполученому Королівстві та Японії. Вони об'єдналися в неприбуткову організацію Technovation Girls Global, і їм вдалося створити дві працюючі програми: Refee і Svity.

Застосунок Refee призначений для дітей віком від 4 до 11 років і допомагає їм знайти всю необхідну інформацію, коли вони прибувають до нової країни, "розповісти про свої потреби та знайти допомогу за кордоном". Svity орієнтований на дітей віком від 16 років, які намагаються інтегруватися в новій країні, сприяючи спілкуванню між дітьми-біженцями та дітьми з приймаючих громад.

Програми доступні для завантаження в App Store та Google Play.

Повідомляється, що станом на кінець 2022 року 43,3 мільйона дітей стали біженцями через конфлікти та насильство по всьому світу, що становить 40% усіх біженців. Міжнародна дитяча премія миру, найважливіша молодіжна нагорода у всьому світі, є ініціативою міжнародної організації захисту прав дітей KidsRights.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА