05:13 17.11.2023

EestiGaas почала будівництво своєї першої СЕС у Латвії

2 хв читати
EestiGaas почала будівництво своєї першої СЕС у Латвії

 Естонська Eesti Gaas, найбільша енергетична компанія в країнах Балтії, почала будівництво своєї першої в Латвії сонячної електростанції потужністю близько 4 МВт.

Як ідеться в повідомленні компанії, СЕС будують у селі Ніца, яке розташоване неподалік від Лієпаї (за 22 км - ІФ-У).
Будівництво планується завершити навесні 2024 року, СЕС забезпечуватиме електроенергією Лієпаю. Станція зможе забезпечити потреби в електроенергії близько тисячі домогосподарств. Інвестиції в проєкт складуть 2,7 млн євро.

"Ми продовжуємо диверсифікувати свій енергетичний портфель і виводити на ринок нові рішення і мегавати - окрім сонячних станцій, які вже діють в Естонії, та електростанцій, що працюють на екологічно чистому газі, ми починаємо будівництво сонячних електростанцій у Латвії. Крім парку в Ніці, який за необхідності може бути розширено, ми підібрали в Латвії ще дві локації для розвитку сонячних електростанцій", - сказав голова правління Eesti Gaas Маргус Каасік, слова якого наведені в прес-релізі.

Eesti Gaas почала виробляти сонячну електроенергію 2019 року, після введення в Пярнуському повіті найбільшого на той момент в Естонії сонячного парку. Він складається з 13 тис. панелей, потужність яких сягає 4,7 МВт. Пізніше компанія побудувала близько двадцяти невеликих сонячних електростанцій по всій Естонії.

Eesti Gaas займається реалізацією газу та електроенергії. До концерну входять головна компанія AS Eesti Gaas, а також підприємство AS EG Ehitus, яке спеціалізується на проєктуванні та будівництві газопроводів, компанія з розподілу газу AS Gaasivorgud, мережа газових автозаправок, дочірні компанії в Латвії та Литві.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА