Інтерфакс-Україна
19:01 17.12.2025

Латвія вносить EUR200 тис. до Фонду енергетичної підтримки України

1 хв читати
Латвія вносить EUR200 тис. до Фонду енергетичної підтримки України

Міністерка закордонних справ Латвії Байба Браже оголосила про внесок у розмірі EUR200 тис. до Фонду енергетичної підтримки України.

"Росія використовує зиму як зброю – ми повинні терміново посилити підтримку енергетичного сектору України. Безпека України – це наша безпека", – написала вона у соцмережі Х у середу ввечері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нафта впала на заявах щодо Близького Сходу, Brent торгується близько $88,8 за барель

НКРЕКП планує повернути прайс-кепи на РДН та ВДР в 15 тис. грн/МВт*год та встановити їх на БР в 17 тис. грн/МВт*год – проєкт постанови

Свириденко обговорила з гендиректором DFC розширення можливостей Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Боргова стійкість України – більші доходи, менші витрати, зовнішнє фінансування та реструктуризація – МВФ

Експорт м'яса птиці з України в березні став рекордним від початку 2022р – "Союз птахівників"

Україна підписала Меморандум про відтермінування боргових платежів з Групою кредиторів з G7 та Паризького клубу

Національне дослідження впливу азартних ігор на суспільство стартувало в Україні – Мінцифри

Собівартість виробництва агропродукції в Україні може зрости на 20% – УКАБ

Втрати держбюджету від нелегального ринку тютюну зросли до 28,1 млрд грн, вжитих заходів недостатньо – Гетманцев

Майже третина українців почала споживати рослинне молоко – Kantar Ukraine

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА