Інтерфакс-Україна
19:46 08.11.2023

Очільник Київської ОВА обговорив із представниками Hyundai Corporation постачання будівельної техніки для області

1 хв читати

Голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко провів зустріч із представниками Hyundai Corporation, присвячену питанню постачання будівельної техніки для відновлення Київської області.

"Унаслідок повномасштабного вторгнення Росії в Київській області зруйновано та пошкоджено понад 28 тис. об'єктів. З них уже відновили 13 тисяч. Щоб прискорити темпи робіт, вкрай не вистачає будівельної техніки. Потреби громад, особливо тих, які найбільше постраждали від рук окупантів, чималі. (...) Це екскаватори, навантажувачі, дробарки, міксери. Усе те, що допоможе розбирати і вивозити залишки зруйнованих війною будівель", - написав Кравченко у фейсбуці.

За підсумками зустрічі було погоджено, що Київська ОВА надасть конкретні проєкти з відновлення в громадах області, які міститимуть чіткий перелік необхідної техніки.

Також було порушено питання постачання на Київщину машин екстреної медичної допомоги та шкільних автобусів, оскільки з тих, що були раніше, значну частину знищили російські окупанти, а ще частину передали на потреби військових.

Крім того, наголосив Кравченко, Київська область вкрай потребує сучасного медичного обладнання для обласних лікарень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга

Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману

Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга

Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні

Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу

Міненерго: відновлення е/е у прифронтових регіонах ускладнене обстрілами

Лубінець: заяви МКЧХ, що зрівнюють агресора і жертву, є небезпечними

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА