13:58 11.09.2023

Атака БПЛА призвела до відключення від газопостачання частини споживачів у Київській області - Міненерго

1 хв читати
Атака БПЛА призвела до відключення від газопостачання частини споживачів у Київській області - Міненерго

Пошкодження внаслідок атаки дронами газорегулювального пункту в Київській області призвело до відключення газопостачання майже 200 споживачів - жителів багатоквартирних будинків в одному з населених пунктів, повідомило Міністерство енергетики.

Як повідомляється в його оновленні про стан енергосистеми в телеграм-каналі в понеділок, ремонтні роботи тривають.

Тривають також роботи з відновлення постачання електроенергії для близько 2 тис. споживачів у Дніпрі, де з технологічних причин відключено повітряну лінію 10 кВ.

Водночас 22 тис. споживачів у Вінницькій області, де також із технологічних причин відключали повітряну лінію 110 кВ, світло повернули.

Міненерго зазначило, що в Харківській області енергетики відновлюють мережі, пошкоджені внаслідок обстрілів, і за добу заживили майже 100 споживачів, зокрема тих, які залишалися без світла від початку повномасштабного вторгнення.

Як повідомлялося, в ніч на неділю, 10 вересня, окупанти атакували Україну 32 дронами-камікадзе типу Shahed-136/131, з яких 25 було знищено засобами протиповітряної оборони України. Більшість ударних БПЛА російські окупанти направили в Київську область.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 352 одиниці живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 126 ворожих атак - Генштаб

РФ почала поширювати серед повстанців у Сирії сепаратистські методички про "захист російського населення" - джерела в ГУР

Очільник Київської МВА вимагає звільнити міських чиновників-фігурантів розслідування земельної корупції

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА